Jaguar XJ 5.0 na sprzedaż

Witam wszystkich naszych klientów aktualnych oraz przyszłych. Z ciężkim sercem zdecydowaliśmy że wystawiamy na sprzedaż naszego Jaguara XJ z silnikiem benzynowym o pojemności 5.0 litra. Samochód służył nam głównie do obsługi imprez okolicznościowych. Jeździliśmy nim dość rzadko i głównie na trasach co czyni go bardzo fajnym samochodem dla tak prawdę mówiąc każdego. Auto nie było nigdy katowane (nie mamy takich dróg żeby poszaleć tym samochodzikiem) i jest utrzymane w bardzo dobrej kondycji jak na samochód który ma już i tu Was zaskoczę 8 lat.

W naszym posiadaniu od 2014 roku przez te kilka lat staraliśmy się o niego dbać jak najlepiej i wymieniać wszystko na bieżąco. Jaguar XJ z bardzo bogatym wyposażeniem które umili każdą podróż czy to krótką w mieście czy też dłuższe wypady.

Silnik 5.0 litra jest jednostką raczej mało awaryjną przez te wszystkie lata ani razu nas nie zawiódł a generowana moc 385 KM pozwala na naprawdę fajne przyspieszenie a dodatkowo idealnie zestrojona automatyczna skrzynia biegów to istna przyjemność z jazdy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pod adresem:

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-jaguar-xj-5-0l-385-km-mega-wyposazenie-w-super-cenie-ID6BUkcU.html

Jeśli pogoda na to pozwoli postaram się zamieścić filmik przedstawiający samochód zarówno z zewnątrz jak i w środku a także usłyszycie jak mruczy nasz kotek.

Zachęcamy do kontaktu i na jazdę próbną.