Terminy

Dostępne terminy

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza rezerwacyjnego. Po poprawnym uzupełnieniu wymaganych pól uzyskają Państwo informacje drogą mailową lub telefonicznie odnośnie dostępności oraz ceny wynajmu samochodu wraz z kierowcą na ślub, wesele lub imprezę okolicznościową.

Wszystkie dane zebrane za pośrednictwem poniższego formularza są wykorzystywane jedynie do sporządzenia wyceny usługi oraz kontaktu z użytkownikiem. Żadne dane osobowe znajdujące się w formularzu nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom. Czas przechowywania danych kończy się w momencie realizacji usługi. Jeśli użytkownik po otrzymaniu wyceny nie jest zainteresowany współpracą wszelkie dane są usuwane.

Pamiętaj żeby na końcu poniższego formularza kontaktowego wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO w innym przypadku Twój formularz nie zostanie wysłany oraz nie otrzymasz wyceny interesującego Cię terminu.

  Data ślubu:

  Imię:

  Imię Partnerki/Partnera:

  Telefon kontaktowy:

  Adres email:

  Godzina rozpoczęcia usługi:

  Godzina zakończenia usługi:

  Adres Panny Młodej:

     

  Adres Pana Młodego:

     

  Adres kościoła:

     

  Adres sali:

     

  Sesja zdjęciowa w dniu wesela?

  Adres sesji zdjęciowej:

  Dekorację dostarcza

  Para MłodaKierowca

  Wycena dla samochodu (zaznacz jedną lub kilka opcji)

  Dodatkowe informacje

  Wysyłając powyższe zapytanie za pośrednictwem tego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie zamieszczonych danych osobowych dla celów realizacji wyceny oraz kontaktu w sprawie usługi.