Wypożyczenie samochodu

Wypożyczalnia samochodów Kraków

Każdy kto zaczyna planować swój ślub zastanawia się nad wieloma rzeczami które należy przygotować przed tym szczególnym dniem. Jedną z takich rzeczy niewątpliwie jest pytanie „Czym pojedziemy do ślubu?”.

Jak wiemy jest wiele opcji i może kilka z nich przedstawię poniżej:

  1. Wynajęcie samochodu w wypożyczalni,
  2. Skorzystanie z uprzejmości rodziny lub znajomych w kwestii transportu ich autem,
  3. Skorzystanie z usług firmy która profesjonalnie zajmuje się wynajmem samochodów z kierowcami do ślubu.

Zapewne jest jeszcze wiele innych opcji ale skupmy się na tych trzech i omówmy każdą z osobna.

Opcja numer jeden – czyli sami wypożyczamy samochód i np. Pan Młody będzie kierowcą. Opcja jak najbardziej interesująca: nie musimy nikogo prosić o przysługę, możemy wynająć praktycznie samochód każdej marki i nim pojechać. Jedną z wypożyczalni sam mogę Wam polecić 🙂 jest to wypożyczalnia znajdująca się w Krakowie a ich ofertę znajdziecie na stronie www.wypozyczcar.pl.

Dobrze w takim razie zastanawiacie się nad tym czy sami podołacie i przejedziecie się naprawdę fajnym autem. Tutaj również czai się mały haczyk, otóż wypożyczycie samochód i powiedzmy nie będziecie musieli po niego jechać ponieważ pracownik wypożyczalni podstawi go Wam pod dom (co jest swoją drogą super opcją) ale musicie sami go udekorować. W dniu ślubu dodatkowo pojawia się stres a jazda nie swoim samochodem po drogach nie powoduje że staje się mniejszy, a wszyscy wiemy jak niektórzy kierowcy poruszają się po naszych drogach.

Jeżeli prosimy kogoś z rodziny bliższej lub dalszej o wyświadczenie nam takiej „usługi”, a osoba poproszona się zgodzi – to teoretycznie mamy problem rozwiązany. Jednak co w momencie, gdy nie chce być Waszym kierowcą lub mówi, że „ok mogę Wam pożyczyć samochód ale sami organizujcie sobie kierowcę”. W takich przypadkach zawsze trudno prosić kogoś innego żeby jechał samochodem i odbierać mu możliwość choćby napicia się w trakcie uroczystości, ponieważ ktoś będzie musiał wrócić samochodem do domu. Oczywiście przyczyn akceptacji lub odmowy może być wiele ale załóżmy powyższą jako jedną z opcji.

Przejdźmy teraz do ostatniej z opcji czyli wypożyczenie samochodu wraz z kierowcą. Propozycja może trochę droższa od wypożyczalni aut bez kierowców ale kilka rzeczy na wstępie nie będzie nas interesowało. Stres związany z angażowaniem kogoś z rodziny odpada, dodatkowy związany z prowadzeniem auta również. Najczęściej dekoracja nie będzie nas interesowała a kierowca w trakcie jazdy postara się umilić nam podróż rozmową.

Reasumując każda z propozycji które Wam tutaj przedstawiłem jest godna polecenia, każda ma plusy i minusy czy to cenowe czy też generujące dodatkowe zmartwienia. Wybór oczywiście należy do zainteresowanych którymi jest niewątpliwie Para Młoda.

Jeśli zdecydujecie się na wybór wypożyczalni samochodów wraz z kierowcą to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aut do ślubu marki Jaguar, Lexus oraz Audi.

Dziękuję za poświęcony czas na prześledzenie powyższego artykułu.

Pozdrawiam

www.auto-na-slub.pl